Termo susitraukianti pakavimo plėvelė

Pakavimas termo susitraukiančia plėvele – stipri ir ilgaamžiška Jūsų gaminių apsauga. Plėvelė gali būti nuo 4 iki 15 metrų pločio, kas gali garantuoti didesnių objektų įpakavimą naudojant vientisą plėvelės vienetą. Tuo pačiu, nėra jokių Jūsų prekės matmenų ar formos apribojimų. Plėvelė yra sujungiama tarpusavyje – tai leidžia dengti praktiškai bet kokio dydžio objektus.

Termo susitraukianti plėvelė yra montuojama taip, kad glaudžiai prilgustų prie objekto. Tai išsprendžia įprastų brezentų probelmą, kurie yra netvirti ir suplyšta stipraus vėjo metu. Plėvelė aptraukdama objektą, sudaro nejudančią, tvirtą dangą. Ji nesuplyš ir nenusimaus transportavimo arba sandėliavimo metu.

Nepaisant to kad šis produktas yra labai aukštos kokybės, jis išlieka konkurencingas kainos atžvilgiu.

Transportavimui

  • Jūros transportas - prekė transportuojama ant laivo denio gali būti paveikta jūros vandeniu ir kamino išmetimais. Termo pakavimas yra puikus šios problemos sprendimas.
  • Sausumos transportas – suteikia apsaugą nuo purvo, kintančių oro salygų (apsauga nuo lietaus ir nuo saulės UV spindulių). Apsauga nuo vagysčių - supakuotas objektas ar jo dalis neatkreipia dėmesio.
  • Oro transportas – suteikią tvirtą įpakavimą, kas leidžia prekei tvirtai laikytis krovos metu. Apsauga nuo įbrėžimų ar kitų pažeidimų.

Sandėliavimui

  • Sandėliavimas lauke – apsaugo nuo UV spindulių, lietaus, sniegas nesikaupia ant pakuotes. Plėvelė nesutrupėja netgi esant žemoms temperatūroms. Galimas ventiliavimas ir durys leidžiančios patekti į vidų.
  • Sandėliavimas patalpose – apsauga nuo įbrėžimų, nusitrynimo. Danga yra ventiliuojama, kas sumažina dregmės, pelėsių ir miltingės atsiradimą. Užtraukiamos durys – tam kad atliktį apžiūrą.

Antikorozinė plėvelė

Labiausiai korozijos pažeidžiami objektai gali būti padengiami specialia antikorozine plėvele (VCI - Volatile Corrosion Inhibitor), kas leidžia apsaugoti objektus nuo korozijos poveikio iki 2 metų. Tam yra naudojama speciali termo susitraukianti plėvelė VCI 2000. 

Domina bendradarbiavimas ? Ar turite klausimų ?
Gal tiesiog reikia daugiau informacijos?

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Slapukų naudojimo politikoje".

Sutinku
X