Termo susitraukianti pakavimo plėvelė

Pastolių pakavimas termo plėvele yra labai stipri, ilgalaikė, neprarandanti savo savybių danga, kuri glaudžiai priglunda, stipriai aptraukia, nepraleidžia vandens. Gali padengti bet kokius stogus, fasadus, pastolius nepriklausomai nuo jų matmenų ir formų.

Plėvelė yra sujungiama tarpusavyje ir padaro dangą aplink pastolių konstrukcijas be skylių ir tarpų, kas yra tipiška dažniausiai naudojamoms dangoms.

Toks pakavimo būdas statybose yra labai veiksmingas, kai reikalingas aukšto lygio izoliavimas arba apsauga nuo bet kurių oro sąlygų.

Pastoliai padengiami tam kad apsaugoti darbuotojus arba konstrukciją/pastatą nuo blogų orų, suteikti geras darbo sąlygas, apsaugoti darbo vietas nuo dulkių ir šiukšlių statybos metu.

Pastolių dengimas

Termiškai sujungta plėvelė tarpusavyje leidžia pagaminti vientisą dangą aplink pastatą, kas sudaro žymiai efektyvesnę dangą negu tipinės dažnai naudojamos dangos.

  • Glaudžiai priglunda, neplyšta, tvirtai laikosi
  • Rangovai nekviečiami remontuoti dangą kaip dažnai nutinka
  • Universalumas – gali būti aptraukta bet kokio dydžio ir formos konstrukcija
  • Lengvai demontuojama
  • Atrodo estetiškai ir profesionaliai

 

Laikinos sienų pertvatos

Termo susitraukinti plėvelė naudojama atskirti tam tikrus patalpų plotus nuo kitų, kai vienoje pusėje reikia atlikti remonto darbus, o kitoje galėtu testis įmonės įprastinė veikla. Suformuota siena gai būti bet kokios formos ir dydžio.

Laikinos konstrukcijos

Termo susitraukiančios plėvelės pagalba galima nesudėtingai sukonstruoti laikinas konstrukcijas tokias kaip:

  • Tentai
  • Stogeliai
  • Palapines
Domina bendradarbiavimas ? Ar turite klausimų ?
Gal tiesiog reikia daugiau informacijos?

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Slapukų naudojimo politikoje".

Sutinku
X